שלישיות מדהימות

יחסים וזוגיות, סקס

אני עדיין מופתע שאשתי הסכימה להשתתף בסקס קבוצתי, אבל נתחיל מהתחלה. אני דוד ואני בן 30, נשוי כבר 5 שנים. אשתי בת 22, היא קטנה עם טוסיק קשוח קטן שאני כל כך אוהב למחוץ. שדיים בדיוק בגודל של היד שלי וכוס מגולח היטב. למרות שהיא כל כך קטנה, אשתי מסוגלת לקבל זין גדול ויצא לי לראות את זה בעצמי.

יש לנו ילד, בן שלוש והרבה פעמים אנחנו לוקחים אותו לסופ"ש לסבתא שלי ומתחילים את משחקי הסקס שלנו. פעם אחד אחרי ערב סקס משוגע בזמן מציצה אשתי אמרה לי:

-"הייתי רוצה לראות אותו נכנס לאישה אחרת"

ההצעה הזאת כמעט הכניסה אותי לשוק. ניסיתי להעביר את השיחה לנושא אחר, אבל אשתי אם הכניסה משהו לראש לא משחררת את זה אף פעם. ובוא נגיד ככה בזמן שהזין שלי היה בפה שלי הייתה לה שליטה מלאה עליי. אחרי שגמרתי על הפנים שלה היא ליקקה הכל והמשיכה את השיחה:

-"אז מה?" – היא שאלה אותו -"תרא לי פורנו חובבני? אני יודעת שאתה ממש לא נגד"

נאלצתי להסכים איתה, לא בדיוק נאלצתי את האמת. על השאלה שלי "את מי את רוצה שאני אזיין?"באותו הרגע לא היה לי אף מחשבה בראש. מה היא רוצה להזמין נערת ליווי מבת ים? היא רק חייכה. ראיתי לפי המבט שלה ורמזים שלה לא מזמן הבנתי שהיא התכוונה לחברה הטובה ביותר שלה. לורה הייתה בחורה טובה, היא הייתה גרה לבד עם הילד שלה. בעלה עזב אותה די מזמן, בגלל סיבות לא ידועות. היא כבר מזמן הייתה בחיפוש זוגיות. אולי לא רצינית, אבל לפחות כזאת שתספק את הצרכים המיניים שלה. כל פעם שהיא הייתה מגיעה אלינו רציתי להתנפל עליה. אשתי ידע את זה, כי כל פעם שלורה הייתה עוזבת, הייתי מתנפל עלייה.

טוב, כמו שאומרים, אם היא מסכימה מי אני שאסרב. פעם הבאה שלורה הייתה אצלינו יצאתי לקנות יין וכמה נשנושים. בזמן שעשיתי את הקניות, אשתי עשתה הכנה של החברה שלה. אבל כמו שהיא גילתה ה היה מיותר, היא כבר מזמן רצתה להצטרף אלינו למפגש אינטימי נחמד. כאשר חזרתי הביתה חיכתה לי הפתעה מדהימה.

תארו לעצמכם שני גופים נשיים מדהימים. אחד של אשתי ואחד של החברה שלה – לורה. היה לה גוף מדהים, שדיים גדולים ועומדים. קיצור מראה מאוד מחרמן. הזין שלי נעמד תוך שניה ואחרי שניה נוסף שתי הנשים התחילו לענג אותי. שתיהן התיישבו מולי על הברכיים, פתחו את המכנסיים שלי והתחילו לפנק אותי במציצה כפולה מדהימה. עמדתי שם עם הקניות בידיים, מכנסיים למטה וזין בפיות של שתי נשים. אני לא בטוח שהרבה גברים היו מחזיקים יותר מדי זמן במצב כזה. גם אני, למרות כל המאמצים שלי  די מהר גמרתי על הפנים ופיות של שתיהן. הן ליקקו את הזרע אחת מהשניה ואז סוף סוף נתנו לי לשים את הקניות על השולחן.

שתינו קצת, אחרי זה הדלקתי מוזיקה שקטה והורדתי את הבגדים שלי. לפי המבט של האורחת שלנו, הבנתי שהיא מוכנה לעשות הכל ומיד.    כאשר אשתי ראתה את המבט של לורה היא עשתה תנועה מאוד ארמומית. כתוצאה אני מצאתי את עצמי על הברכיים מול לורה והיא ישבה ערומה על הספה. הכוס היפה שלה היה מול הפנים שלי ולא יכולתי ולא לנשק אותה. זה היה משהו, הרגשתי טעם של אישה שרוצה את זה כבר מזמן. היא תפסה את הראש שלי ומחצה אותי אל הכוס שלה. ליקקתי אותה כמו שידעתי וידעתי לעשות את זה טוב. ליקקתי אצבע שלי והכנסתי אותו לתוך התחת שלה. אשתי בינתיים שכבה על הרצפה ושיחקה עם הזין שלי. היא לא נתנה לי לגמור, אבל דאגה שהוא ימשיך לעמוד. אני לא יודע כמה זמן ליקקתי את לורה וזה גם לא משנה. אחרי כמה זמן התרוממתי ואשתי כיוונה את הזין לכוס של החברה. לא יכולתי לתאר לעצמי מצב יותר מגניב.

אני לא אספר איך זיינתי אותה, כמה תנוחות ניסינו. כל הסקס הזה נמשך 3 שעות. אני חייב להגיד שניסינו הכל ואת כל החורים. לורה הייתה מדהימה. אולי פעם הבאה אני אספר איך ניסינו סקס עם גבר נוסף….אולי…