פעם הראשונה שלי

יחסים וזוגיות, סקס

שמי לילי ואני רוצה לספר לכם על הפעם הראשנה שלי. פגשתי אותו ישר אחרי שהגעתי לגיל 18. הוא היה בחור רגיל לגמרי. בהתחלה היחסים שלנו היו מאוד זהירים, די מהר התחלנו להיות חברים מאוד טובים, זה היה הרגע שהכל התחיל….כל פעם שטיילנו איתו הוא ניסה לתפוס אותי בכל המקומות. בהתחלה זה היה מעצבן אותי, אחרי זה זה התחיל לרגש אותי. כבר רציתי להרגיש את הנגיעות של הידיים העדינות שלה. כאשר היינו בנפרד הוא היה כותב לי הודעות סוטות מה סוג "אני רוצה לזיין אותך" וכל מיני דברים דומים. די מהר הראש שלי התחיל להיות מלא בפנטזיות מיניות משוגעות.

אז לילה אחד כאשר טיילנו, הוא הזמין אותי להישאר אצלו. הסכמתי ישר, כי כבר רציתי לאבד את הבתולים שלה. ישר מצאנו את הדרך למיטה. הוא ליטף את הגוף שלי, נישק אותי, נגע בכוס שלי. הייתי רטובה ורציתי שהוא יכניס לי כבר. לא חשבתי על כלום יותר, רק רציתי לרגיש את הזין שלו בפנים. והרגע הזה הגיעה. הוא השכיב אותי על הגב ועלה עלי. הוא פתח את החולצה שלי והתחיל לנשק את השדיים שלי ולמצוץ את הפטמות. גנחתי מהנאה, אבל בראש שלי כבר צרחתי "תזיין אותי, תזיין אותי כבר". הרגשתי את עצמי כמו נערת ליווי אמיתית ברגע זה הוא הרים את החצאית שלי והוריד את התחתונים. אז הוא התחיל לנשק אותי בשפתיים.

זה היה הרגע שהרגשתי את הזין שלו בין הרגליים. הוא הכניס אותו מהר ובעדינות בו זמנית, הוצאתי צרחה. אבל צרחתי מהנאה, כי לא הרגשתי כאב בכלל. הוא זיין אותי יותר מהר בכל רגע. אנחנו גמרנו בו זמנית, אבל זאת הייתה רק ההתחלה של המפגש אינטימי שלנו. הוא הרים אותי, הצמיד אל הקיר ושוב פעם הכניס את הזין שלו. כל מה שנשאר לי זה לגנוח ולצעוק "עוד,עוד,עוד!" אז הוא הוציא את הזין והתיישב על המיטה. "בואי אלי, תרכבי קצת" – הוא אמר לי. התקרבת אליו והתיישבתי על הזין שלו. התחלתי לרכב על הזין שלו, זה היה קצת כואב, אבל ההנאה הייתה הרבה יותר חזקה. עשינו סקס מספר שעות, לא זוכר כמה פעמים קיבלתי אורגזמה. אנחנו עד היום בזוגיות ואני לא רוצה אף אחד אחר.