שלישיה

יחסים וזוגיות, סקס

אני בן 33 ואני אוהב לכתוב סיפורים ארוטיים. בדרך כלל אני כותב על הדברים שכבר קראו. יש לי הרבה פנטזיות, אבל לפני שאני כותב עליהם, אני בדרך כלל מגשים אותם. היום חזרתי כרגיל מעבודה והדלקתי את המחשב. אחרי מספר רגעים אני כבר פותח דפדפן ונכנס לאתר הכרויות. כרגיל יש הרבה הודעות מגברים, כי זה מה שאנחנו מחפשים כרגע.

סוף סוף אני מוצא מישהו נורמלי, בן 45, ניראה טוב, יש לו פנטזיות דומות, בקיצור הבחור מתאים לנו מכל הבחינות. אנחנו מתכתבים מספר ימים וסוף סוף מחליטים שאפשר להיפגש. אני הוסף את אשתי מעבודה ושנינו נפגשים איתו בגן ציבורי. מטיילים ומדברים. הוא בחור די נורמטיבי, לא נשואי, גר לבד בדירה מאוד דיסקרטית, יש לו ניסיון עם זוגות, כל מה שצריך. הבנו שהוא מוצא חן בעינינו ואנחנו מחליטים שאפשר להרגן מפגש אינטימי איתו.

הוא התקשר ראשון, הזמין אותנו ל-"תא" אצלו בבית. הסכמנו וקבענו למחר בשעה שבע. כל היום אני מסתובב עם התרגשות. לקראת שבע נפגשנו בחנות, קנינו נשנושים, אלכוהול והולכים אליו לדירה. דירה רגילה של גבר בודד, מסודרת מאוד לקראת אורחים. מתיישבים בסלון, מדברים אוכלים, שותים. השעה כבר מתקרבת לתשע אבל שום דבר לא קורה.

אז הוא הציעה משחק, כתבנו משאלות על דפים ואז כל אחד לוקח בתור שלו פתק ועושה את מה שכתוב. כל אחד כותב 5 וסך הכל יוצא לנו 15. כותבים, מערבבים, הוא לקח פתק ראשון. "תנשק את השכנה על הצוואר" – הוא מנשק את אשתי. עכשיו תור שלה – "תורידי את המכנסיים של הגבר מימין" – הוא נמצא מימין והיא מורידה את המכנסיים שלו, הוא נשאר בתחתונים.

עכשיו תורי -"תוריד את כל בגדים של חלק גוף עליון". אני מוריד את החולצה. אז היו משעלות מה סוג: תנשק את החזה, תוריד את התחתונים, תנשק או תלטף את הטוסיק והכל מהסוג הזה. שיחקנו בערך שעה וזה די חיבר אותנו.

אני ישבתי בתחתונים, הוא ישב רק בחולצה, אשתי אדומה רק בתחתונים. אנו שוב פעם שותים, מספרים בדיחות גסות וצוחקים. הוא אומר שהוא צריך לשטוף כלים. הוא עוזב למטבח ואנחנו שומעים רעש של הצלחות. אני מתחיל עם אשתי, מנסה להוריד את התחתונים שלה, אבל היא מתביישת. אלכוהול מוריד קצת את הביישנות ואחרי ליטופים של הבטן וירכיים שלה היא סוף סוף מסכימה. כדי לא לשמוע ממנה "לא" אני מתחיל לנשק אותה, אז יורד למטה ומנשק כבר בשפתיים האחרות שלה.

היא כבר מאוד רטובה, אני מלקק את הדגדגן שלה ומרגיש איך הוא גודל מתחת ללשון שלי. אחרי כמה דקות הגוף שלה מתחיל לרעוד ואז היא גומרת עם צעקה חזקה. אני הופך אותה על הבטן ומכניס את הזין לתוך הכוס הרטוב שלה. אני מזיין אותה בתנועות זריזות וחזקות. אז מוציא את הזין ומחדיר אותו שוב פעם. אנו רואה שהוא חזר, אני משחרר את המקום בשבילו, הפסקה של כמה שניות אשתי לא שמה לב להחלפה בהתחלה. הזין שלו יותר עבה, אבל אשתי מקבלת אותו בקלות. האור בחדר מאוד חלש וכל מה ששוב את השקט זה הצלילים של הזין שחודר לתוך הכוס.

הוא גומר על התחת של אשתי ואני די מהר מחליף את המקום שלו וממשיך לזיין אותה. הוא כבר לא מתבייש ודוחף את הזין שלו לאשתי, הפסקה קצרה והיא טופסת אותו עם הפה. אני גומר לתוכה ומוציא את הזין. אני רואה שאצלו הזין כבר שוב פעם עומד, הוא הופך את אשתי מצמיד את הרגליים שלה אל השדיים מכניס את הזין עמוק לתוכה. הוא עוצר לשניה ואז מתחיל לזיין אותה חזק.

בגלל הזיון שלו היא מתחילה לגנוח, אני סותם את הפה שלה עם הזין ומשחק עם השדיים שלה. הוא כל כך שקוע בתוך הסקס שלא מספיק להוציא גומר לתוך הכוס שלה. אני מרגיש שגם אני כבר על הסף, מוציא את זין מהפה שלה וגם גומר לתוך הכוס שלה.

אחרי המקלחת, אנחנו מתארגנים בייתה, אומרים שלום לחבר החדש שלנו וכל הדרך מדברים אם אשתי על הרגשות החדשות ועל הפנטזיה החדשה שהגשמנו.