סקס עם נערת ליווי

הליווי החדש, ליווי, ליווי סקס, סקס

זה קרה בשנת 2001 הרחוקה. ארוחת צהריים הגיעה, איש לא היה במשרד, והיה משעמם מאוד. חשבתי, למה לא להביא איזה בחורה למשרד לשעה ככה, אם אתם מבינים על מה אני מדבר. נסעתי אל מכון ליווי שאני מכיר, סגרתי עם נערת ליווי חמודה ונסענו למשרד. כשהגענו היא לא בזבזבה את הזמן וישר התחילה להתפשט, הגוף שלה היה משגע ,שדיים עומדים, צעירה ועור רך ביותר.

ברגע שהיא התפשטה, היא התקרבה והתיישבה על הברכיים מולי. היא פתחה את החגורה שלי, הורידה את המכנסיים ולקחה את הזין שלי שכבר עמד לתוך הפה. הייתי קצת בשוק, כי זאת הייתה פעם הראשונה שלי עם נערת ליווי. היא ידע מה לעשות, היא מצצה ממש טוב, הרבה זמן. היא ידע לעשות גרון עמוק והצליחה להכניס את הזין הלא קטן שלי עד הסוף לתוך הפה שלה.

כאשר היא התעייפה למצוץ היא הלבישה קונדום על הזין שלי, אז היא הרימה את התחת שלה. המראה הזה פשוט עצר את הנשימה שלי לרגע, השפתיים של הכוס שלה משכו את המבט שלי והתחת העגול שלה פשוט דרש את זה כאן ועכשיו. תפסתי אותה והכנסתי לה מאחורה. הכוס שלה היה רטוב וכל המיצים שלה טפטפו על הזין שלי. היא התחילה לזוז בסנכרון מלא עם התנועות שלי. זיינתי אותה ככה לפחות 10 דקות, אז נשכבתי על הספה היא התיישבה מעלי והתחילה לרכב עלי במהירות. השדיים המדהימות שלה היו ממש מול הפנים שלי, ניסיתי לתפוס אותם עם הפה שלי. זה היה ממש מדהים, נהנתי מכל רגע.

אז היא נשכבה על הגב ואני עליתי עלייה, זיינתי אותה ככה עד שזרע שלי לא מילאה את הקונדום. ככה נגמר המפגש האינטימי הראשון שלי עם נערת ליווי. כמובן שמאז שכבתי עם מלא נערות ליווי שונות בדירות דיסקרטיות שונות, אבל כמו שלא שוכחים בחורה ראשונה ככה גם לא שוכחים נערת ליווי ראשונה.