יומנה של מכורה למין

יחסים וזוגיות, סקס

יום טוב ,קוראים יקרים , לפני שאני יתחיל עם הסיפור על החיים שלי ,אני רוצה לספר מי אני בקצרה. בגיל ה-30 שלי אני הספקתי להגשים את רוב התוכניות של אשה ממוצעת. יש לי משפחה, קריירה, השכלה גבוהה. העסק שלי צומח, אני בעלת חנות קטנה במרכז העיר של דברים עשויים בעבודת יד -בזמן אחרון זה תופס תאוצה, אני שומרת האורך חיים בריא, עושה ספורט. רק דבר אחד מפריע לחיים שלי וזה ההתמכרות שלי. אני לא יתחיל פה עם מושגים מדעיים המסבירים את המצב שלי , אני מאמינה שמהסיפור שלי תבינו הרבה יותר מהר את הבעיה. אני יתחיל מהסוף -אני נימפומנית.

ב-15 שנים האחרונות אחרי דרך לא פשוטה של ניסיונות רבים לקבל סיפוק בסקס ואפילו ניסיתי את עצמי בשירותי ליווי בתל אביב,החלטתי סוף סוף לקבל עזרה מקצועית, כי הגעתי לשלב כזה שאני כבר לא יכולה להסביר לעצמי את רצונות שלי. את הפסיכולוג מצאתי במקרה, קיבלתי את המספר שלה מאחד החברות שלי, דיברנו אותה בטלפון ,היא נשמע לי בסדר וקבענו פגישה. כאשר הגעתי למקום בזמן המוגדר פגשה אותי אישה מבוגרת באזור ה-50 שלה, היא הייתה מטופחת יחסית הייתה דומה ללידי בריטית. הדירה הייתה באזור ממש ישן בתל אביב, במקום שבדרך כלל נמצאים כל הדירות הדיסקרטיות, הריהוט בדירה היה עוד יותר עתיק ממנה.

התיישבתי בכורסא ,היא התיישבה מולי ובלי לתת לרגע ישר התחילה עם שאלות:

-"מה המטרה של הביקור שלך אלי?"

-"אני רוצה להבין את עצמי" – ניסיתי לחייך

היא חייכה, ראיתי סרקזם אצלה בעיניים, הטון שלה התשנה לגמרי

-" כתוב על המצח "השכלה גבוהה תואר שני לפחות" ,מה בדיוק את כבר לא יכולה להבין בעצמך?"

-"אני רוצה לדבר על דברים שבדרך כלל לא מדברים"-התחלתי לגמגם -" אני רוצה לדבר על סקס…אני לא מקבלת הנאה….את האמת אני מקבלת,אבל לא מקבלת סיפוק…אני רוצה עוד…היו לי המון גברים עוד לפני הבעלי ורק נדירים מהם הצליחו לספק אותי מינית… בעלי ממש טוב במיטה, אבל זה לא מספיק לי..אני נאלצת לאונן כמה פעמיים ביום רק כדי להירדם בשקט"

הפקתי לדבר, לא התביישתי במה שאמרתי , אבל ההרגשה של אי נעימות מהמבט הקר שלה לא נתנה לי להירגע. לא היו לי חברות ,לכן לא דיברתי אף פעם כמעט על נושאי סקס.

-"את מחפשת מפגשים אינטימיים מהצד?"

-"פטרתי את הבעיה הזאת כשסיפרתי לבעלה על התמכרות שלי. היום אנחנו בקטע של שלישיות ,חילופי זוגות ועוד משחקים שונים. זה עדיין לא מספיק לי"

-"ומה את רוצה? כשאת מאוננת,על מה את חושבת? או על מי?"

-"בזמן אחרון אני משתגעת כל הנושא של סקס נגד רצון, אני רואה הרבה סרטי סקס על קשירות ואונס של בנות..לא מדובר בנישהו ספציפי,אלה הסיטואציה עצמה מחרמנת אותי. כמובן שאני בעצמו לא רוצה להיות במצב כזה, לא הייתי מצליחה נפשית עבור אונס אמיתי"

-"תראי לי איך את עושה את זה?" -"עושה מה?"

-"מאוננת, תראי לי עכשיו איך את עושה את זה"

"האם זה מקובל דבר כזה?"

"סתמי את הפה ותעשי את זה"

"-בסדר" – נהייתי אדומה ,אבל הרגשתי שחשק מתחיל למלא אותי..גל של חום עבר בגוף שלי. כל המצב הזה חרמן אותי נורא. אני הורדתי את התחתונים והרמתי את החצאית ככה שהיא תראה את הכוס הרטוב שלי. התחלתי לאונן בעדינות עם האצבעות.

"לא ככה, תעשי את זה כמו בבית ובלי שקרים!"

-"בסדר"-עניתי לה בעצבים. פתחתי את החולצה שלי,הוצאתי את השדיים, תפסתי חזק את הפטמות שלי ,סובבתי אותם ואז התחלתי לזיין את עצמי עם שתי הידיים בדיוק כמו בבית. בלי עדינות פשות דחפתי ידיים לתוך הכוס. די מהר הגעתי לאורגזמה כי זאת הייתה חוויה חדשה בשבילי.

חיקיתי כמה דקות להירגע , התלבשתי חזרה והתיישבתי על הכורסא כאלו לא קרה כלום. היא כל הזמן הזה לא הוציא מילה אפילו. היא הסתכלה על השעון

-"הזמן שלח נגמר" – היא קמה לפתוח לי את הדלת-"שבוע הבא באותו זמן אני מחקה לך"