דיילת אוויר

יחסים וזוגיות, סקס

זהו החופשה שלנו נגמרה, אנחנו כבר יושבים במטוס ,בעוד מכה שעות אנחנו כבר נהיה בבית. המטוס שבדרך כלל מלא ,הפעם כמעט ריק, תודה למצב הבטוחני הגרוע. אני מסתכלת בחלון בהמתנה להמראה. הקלטה גרועה משדרת את כללי הבטיחות דרך הרמקולים של המטוס. בעלי הוציא חצי גוף שלו למעבר ובצומת לב מוגזמת עקב אחרי ההוראות הבטיחות שהעבירה דיילת אוויר. ממתי זה מעניין אותו? התרוממתי מה כיסה כדי לבדוק את הדיילת והבנתי מה קרה בדיוק. דיילת בלונדינית, שדיים גדולים,פנים חמודות,גוף פצצה ועוד המדים של הדיילות שכאלו עשו אותם כדאי לחרמן גברים. היא משכה צומת לב של כל הגברים במטוס, שמעתי בראש שלי בד של המכנסיים שנקרע כי לא עומד בלחץ של הדיילת הזאת. העברתי עם היד בין הרגליים של בעלי, עדיין לא עומד ,אבל הוא גדל משמעותית. בעלי אפילו לא שם לב למה שעשיתי, הוא שקע יותר מידי עמוק לתוך הקסם של הדיילת. עצרו רגע! ומה יקרה כאשר היא תתחיל להסתובב בין השורות ולהציע אוכל ושתייה,להתכופף עם השיים הענקיים שלה, לא מתים לי. דחפתי לבעלי עם המרפק בצד וביקשתי להתחלף מקומות. בעלי ממש לא מרוצה מזה,אבל הוא לא יכול לסרב לאשתו ואנחנו מתחלפים מקומות. אני מסתכלת למעבר, מסתבר שלא ראיתי הכל, הרגליים של הדיילת זה משהו, אני לא לסבית אבל איתה הייתי שוכבת. אנחנו ממריאים.

"מה תרצו לשתות"- היא שואלת , היא מתכופפת להעביר את הכוס ואני רואה נקודת חן על השד שלה. בעלי עם פנים לא מרוצות שתמיד אומרות לי "נעלבתי" מסתובב לחלון ולא אומר כלום. והדיילת ממשיכה לשורה הבאה. טוב,כנראה אני חייבת התנצלות.

אני שמה את היד על המכנס של בעלי, מעבירה לכל האורך ותופסת את הביצים. לא, זה לא מתאים, לגעת לבעלי בזין דרך מכנס זה לא זה. אני פותחת את הרוכסן ומוציא אותו. איך הוא גדל, אני רואה שממש בה לך על הדיילת. היא לא כאן ואתה לא תקבל ממנה כלום,אבל אני כאן. אני מלטפת את הזין שלך עם היד, סוף סוף שמתה לב עלי. אתה פותח את החגורה של המכנס,הזין שלך כבר עומד ואני מאוננת לך. אתה מסתכל לי בעיניים, אתה רוצה שאני יקח אותו לתוך הפה? או שאתה רוצה את הדיילת? אין בעיה,תחלום על מפגש אינטימי איתה כמה שבה לך,אבל הזין שלך שייך לי.

אני מתכופפת ומכניסה את הראש לתוך הפה,מלקקת אותו. מתלבשת עם הגרון לכל האורך. מוציאה אותו מלקת את הביצים ושוב פעם מכניסה אותו לפה. אתה סוגר את העניים,הזין שלך רועד בתוך הפה שלי. אתה ממש רוצה סקס עם הדיילת, אני רואה. אני בטוחה שבפנטזיות שלך אתה כבר באיזה דירה דיסקרטית מזיין אותה בכול החורים. אני ממשיכה למצוץ ואז זרם של הזרע שלך ממלא את הפה שלי.

"מה תרצו, עוף או דג?"

אני מסתובבת במהירות ורואה את הדיילת

"או שאולי גברת רוצה לשתות משהו?"