מנהלים יחסים אסורים בזוגיות? ריגושים, ארוטיקה וגם אהבה

יחסים וזוגיות, ליווי, סקס


כולנו מפנטזים לפעמים על יחסים מחוץ לזוגיות אך לרוב זה נשאר בגדר מחשבה אך בניגוד לדעה הרווחת בחברה ניתן ורצוי למלא את הזוגיות ב'פלפל' בכך שלהתנסות בדברים חדשים. סוציולוג בריטי מאוניברסיטת ברמינגהם באנגליה, החליט לחקור טרנדים מיניים בקרב בני דור ה-Y וספציפית להתמקד ביחסי מין בין שלושה אנשים. חלק ממסקנות המחקר היו כשזה מגיע לשלישיות, הן שהגבולות ההטרוסקסואליים מטשטשים ככל שחולפות השנים.
כלומר, גברים נהיים פתוחים יותר לקונספט של יחסים הומוסקסואליים, כל עוד אישה מעורבת בעסק. הוא מוסיף כי בסופו של דבר "שלישיות הן כמו יחסי מין רגילים", מהבחינה הזו שהן צריכות להיות נטולות מתחים ולחצים ומלאות חושניות וסקס אדיר רק תדאגו להיות פתוחים עם השותפים או השותפות לאורך התהליך, על מנת שזאת תהיה חוויה חיובית ולא אסון טראומתי ומביך בשביל כולם.
אז אם אתם רוצים להכניס קצת פלפל אל תוך חיי המין שלכם אבל מתביישים ממה שיגידו עליכם השכנים, הסירו דאגה מליבכם – כי יש סיכוי לא רע שהם כבר עשו מזמן את מה שאתם עדיין רק מפנטזים עליו.

Embed from Getty Images

לפעמים סיגר, הוא פשוט סיגר – אותו הדבר עם סקס מחוץ לזוגיות: לפעמים זה קשור רק לסקס. נכון, ישנם לא מעט רומנים שמתגבשים כתוצאה מצרכים רגשיים שלא נענים בזוגיות, אבל בשביל אנשים אחרים זה קשור אך ורק באקט עצמו.